Historie Bestuurssamenstellingen

Tabel 1. lijst met bestuurssamenstellingen van de afdeling ‘t Gooi

      Voorzitter secretaris penningmeester ACL Commissarissen
1933 1934 J.Haye W.Groenendijk C.Verweij   G.Hoffman
1934 1935 W.Groenendijk F.Koen C.Verweij   W.v Ham, J.Haye
1935 1936 F.Stumpf F.Koen G.Hoffman A.de Koster W.v Ham, W.Vogt, H.de Lange
1936 1937 F.Stumpf F.Koen E.Maan   W.v Ham, G.Hoffman, H.de Lange, A. de Koster
1937 1938 F.Stumpf J.Krijgsman J. de Lange H.Spruit W.V Ham, A. Hilbrands, G.Hoffman
1938 1939 F.Stumpf Mej C.Imhof J. de Lange A.Reijn W.V Ham, A  Hilbrands, J.Krijgsman
1939 1940 F.stumpf Mej C.Imhof J. de Lange A.Reijn W.V Ham, A. Hilbrands, A. v Poelgeest
1940 1941 A.Hilbrands Mej C.Imhof J. de Lange A.Reijn C.Kuipers, M. Henny, O.Erhart
1941 1942 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny A.van Poelgeest C.Kuipers, G.Hoffman, L.Bakkenes
1942 1943 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny J.Coerten J.Brandt, O.Erhart, L.Bakkenes
1943 1944 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny J.Coerten J.Brandt, O.Erhart, L.Bakkenes
1944 1945 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny J.Coerten J.Brandt, O.Erhart, L.Bakkenes
1945 1946 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny W.Albarda J.Brandt, O.Erhart, L.Bakkenes
1946 1947 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny A.van Poelgeest J.Coerten, W.Albarda, C.Vlaanderen
1947 1948 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny A.van Poelgeest W.Kamer, A.Oranje, C.Vlaanderen
1948 1949 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny D.Bolderman A.OosterIaag, A.Oranje, C.Vlaanderen
1949 1950 A.Hilbrands Mej C.Imhof M.Henny D.Bolderman A.OosterIaag, F.Brandt, C.Vlaanderen
1950 1951 A.Hilbrands Mej C.Imhof J.Brouer D.Bolderman A.Oosterlaag, J.Mammen, J.Middelveld
1951 1952 J.de Ridder Mej C.Imhof J.Brouer D.Bolderman A.Oosterlaag, J.Mammen, J..Middelveld
1952 1953 J.de Ridder Mw.C.Brouer J.Brouer D.Bolderman A.OosterIaag, J.Mammen, T.RoozendaaI
1953 1954 J.de Ridder Mw.C.Brouer J.Brouer D.Bolderman A.OosterIaag, J.Mammen, T.Roozendaal
1954 1955 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman A.OosterIaag, J.Mammen, T.Roozendaal
1955 1956 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman A.Oosterlaag, J.Mammen, T.Roozendaal
1956 1957 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman A.v HaarIem, J.Jacobs, T.Roozendaal
1957 1958 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman A.v Haarlem, J.Jacobs, J.Sertons
1958 1959 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman A.v Haarlem, F .EngeIberts, J.Sertons
1959 1960 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman F.Engelberts, D.PauIusse, J.Sertons
1960 1961 J.de Ridder J.Brouer Mej J.Kroll D.Bolderman F.Engelberts, D.PauIusse, J.Sertons
1961 1962 J.de Ridder J.Brouer C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, D.Paulusse, J.Sertons
1962 1963 J.de Ridder D.Paulusse C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, G.Beun, J.Sertons
1963 1964 J.de Ridder D.Paulusse C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, J.Sertons
1964 1965 J.de Ridder D.Paulusse C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, J.Sertons, A.Blom
1965 1966 J.de Ridder D.Paulusse C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, J.Sertons, P.de Boer
1966 1967 H.Reinhardt P.vLeeuwenstein C.Dericks D.Bolderman F.Engelberts, J.Sertons, P.de Boer
1967 1968 D.PauIusse P.de Boer A.Blom S.Louwerse G.Beun, E.Boogaard, G.Schuijlenburg
1968 1969 P.de Boer J.Degenbart A.Blom E.Boogaard G.Beun, M Vooren, Mw H.Erbe
1969 1970 P.de Boer J.Degenbart Mw M.Beun E.Boogaard K. v. BijleveIt, M. Vooren, Mw H.Erbe
1970 1971 P.de Boer J.Pekelharing J.Pekelharing J.Degenhart Mw M.Beun, J.Frencken, RBels, Mw H.Erbe
1971 1972 P.de Boer J.Pekelharing J.Pekelharing J.Degenhart Mw M.Beun, R.BeIs, Mw H.Erbe
1972 1973 J.Degenbart MW.H.Erbe/H.Wildschut P.Speller E.Boogaard R.BeIs, J.Calis, Mw E.Scbaap
1973 1974 H.Wildschut Mw E.Schaap P.Speller B.v.Brakel P.Knop. P.Scbaap
1974 1975 H.Wildschut Mw E.Schaap P.Speller B.v.Brakel/H.Wildschut D,vd Bosch, C.V Melle, P.Schaap
1975 1976 J.Roeten Mw E.Schaap P.Speller H. Wildschut D.vd Bosch, L.Bruyn, P.Schaap
1976 1977 J.Roeten Mw E.Schaap P.Speller H. Wildschut L.Bruyn, J.Kok, P.Schaap
1977 1978 J.Roeten Mw E.Schaap W.v.Beek H. Wildschut L.Bruyn, J.Kok, E.Staffhorst
1978 1979 J.Roeten L.Bruyn W.v.Beek H. Wildschut W.Koster, R.Jongerden, E.Staffhorst
1979 1980 J.Roeten J.Vemooy W.v.Beek H. Wildschut W.Koster, R.Jongerden, E.Staffhorst
1980 1981 A.Blom/W.v.Beek J.Vernooy W.v.Beek H. Wildschut W.Koster, H.v.d. Huist, E.Staffhorst
1981 1982 Th. v Eijden J.Vernooy D.Wierenga H. Wildschut W.Koster, H.v.d. Hulst
1982 1983 Th. v Eijden J.Vernooy D.Wierenga H. Wildschut P. Bruin, H.v.d. Hulst
1983 1984 Th. v Eijden J.Vernooy D.Wierenga H. Wildschut P. Bruin, R. Jongerden
1984 1985 R.Jongerden A.louwen D.Wierenga H. Wildschut P. Bruin, H.Moolenaar, G.Doomekamp
1985*     A.Louwen A.louwen F.Verdonk H. Wildschut P. Bruin, B.v Dalen
1986     J.Roeten A.louwen F.Verdonk H. Wildschut B.v Dalen
1987     J.Roeten Chr.v.Leeuwen F.Verdonk H. Wildschut A. Louwen, B.v Dalen, T.vd Meer
1988     J.Roeten Chr.v.Leeuwen F.Verdonk H. Wildschut A. Louwen, G.v Giessen, Mw M.Heinhuis
1989     J.Roeten Chr.v.Leeuwen J.Visser H. Wildschut A. Louwen, G.v Giessen, Mej S.vd.Bovenkamp
1990     J.Roeten Mej S.vd Bovenkamp E.Ormel H. Wildschut B.Altena, G.v Giessen, P.Velthuis
1991     G.v.Giessen Chr.v.Leeuwen E.Ormel H. Wildschut B.Altena, BJongerden, P.Velthuis
1992     G.v.Giessen Chr.v.Leeuwen E.Ormel H. Wildschut B.Altena, BJongerden, P.Velthuis
1993     G.v.Giessen Chr.v.Leeuwen E.Ormel H. Wildschut B.Altena, BJongerden, P.Velthuis
1994     G.v.Giessen Chr.v.Leeuwen E.Ormel/J.Kleinhoven H. Wildschut B.Altena, W.Kisjes, P.Velthuis
1995     G.v.Giessen Chr.v.Leeuwen J.Kleinhoven H. Wildschut B.Altena, W.Kisjes, P.Velthuis
1996     G.v.Giessen Mw A.Verhulst J.Kleinhoven H. Wildschut J. B.Altena, W.Kisjes, P.Velthuis
1997     G.v.Giessen Mw A.Verhulst J.Kleinhoven H. Wildschut B.Altena, Mw. M.Oosterveen, P.Velthuis
1998     G.v.Giessen Mw A.Verhulst J.Kleinhoven H. Wildschut B.Altena, Mw. M.Oosterveen
1999     G.v.Giessen Mw A.Verhulst J.Kleinhoven H. Wildschut Mw. M.Oosterveen
2000     G.v.Giessen Mw A.Verhulst J.Kleinhoven H. Wildschut Mw. M.Oosterveen

* Het voorgaande verenigingsjaar 1984-1985 duurde maar een half jaar.
Vanaf 1-1-85 is het verenigingsjaar van de NTTB gelijk aan het kalenderjaar.

Bron: Gerard van Giessen.

***

Tabel 2. lijst met bestuurssamenstellingen van de afdeling Utrecht

  Voorzitter Secretaris Penningmeester ACL Overig
1980          
1981          
1982          
1983          
1984 Piet Römgens Jules de Groot Henk Doedee Bert van Schaik Wouter Bloksma, Elène Vos, Arno Vermeulen, Evert Mulder, Onno de Vries
1985 Piet Römgens Arno Vermeuelen Henk Doedee Jules de Groot Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp, Bert van Schaik, Onno de Vries
1986 Piet Römgens Elène Vos Henk Doedee Jules de Groot Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp, Fred Kraan, Onno de Vries
1987 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Wouter Bloksma, Igor Heller, Ad van der Kuyp, Fred Kraan
1988 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Henny Loerakker
1989 Jules de Groot Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Sjef Lustig, Henny Loerakker
1990 Leo van Es Elène Vos Jack van Rooijen Bertie Maaswinkel-Veerkamp Jan Bruins, Igor Heller, Sjef Lustig
1991 Leo van Es Elène Vos Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Henny Loerakker
1992 Leo van Es Aad van Belle Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Fred van Veluw
1993 Leo van Es Aad van Belle Jack van Rooijen Joop te Brake Jan Bruins, Igor Heller, Fred van Veluw
1994 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Fred van Veluw
1995 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld
1996 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld
1997 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld, Jan de Roos
1998 Leo van Es Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Ton Groeneveld, Jan de Roos
1999 Vacant Aad van Belle Carl Weber Joop te Brake Alex Verberne, Jan de Roos
2000 Vacant Vacant Carl Weber Joop te Brake Peter Bouwman, Alex Verberne

(bron: Peter Bouwman)

Tabel 3: Op 21 december 2000 werd de afdeling Midden opgericht uit de 2 afdelingen ‘t Gooi en Utrecht

  Voorzitter Secretaris Penningmeester ACL Overige
2000 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters ,Henk Rietveld, Alex Verberne
2001 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Henk Rietveld, Alex Verberne
2002 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Henk Rietveld, Alex Verberne
2003 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Henk Wildschut Marianne Oosterveen, Ruud Peters
2004 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Martin van Groen
2005 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Martin van Groen
2006 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Martin van Groen
2007 Gerard van Giessen Ann Verhulst Joop Dokman Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Ruud Peters, Martin van Groen
2008 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Martin van Groen
2009 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Marianne Oosterveen, Martin van Groen
2010 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Tsuri Menereis
2011 Gerard van Giessen Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Tsuri Menereis, Manfred de Jong
2012 Manfred de Jong Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Martin van Groen, Flip Valero
2013 Manfred de Jong Ton van Ginkel Frank van Schaik Gilbert Dix Flip Valero, Harry Eleveld
2014 Ton van Ginkel a.i. Jan Kroon a.i. Harry Eleveld Gilbert Dix Flip Valero
2015 Ton van Ginkel Jan Kroon Harry Eleveld Gilbert Dix Flip Valero
2016 Ton van Ginkel Jan Kroon Gilbert Dix1) Flip Valero
2017 Ton van Ginkel Jan Kroon Gilbert Dix1) Flip Valero2)
2018 Andrew Ketzer3) Thijs van Veen Michiel Vloemans Rens Boer, Rens de Haas, Wayne Plaxton, Antwan Wiegerinck4)
2019 Jeroen Scheerder5) Thijs van Veen Michiel Vloemans6) Rens Boer, Antwan Wiegerinck, Marcel Nieuwendijk4)  
2020 Jeroen Scheerder Thijs van Veen Marc Krikke7) Rens Boer, Antwan Wiegerinck, Marcel Nieuwendijk4)  

1) als afdelingsondersteuner, formeel niet als AB-lid
2) vanaf ALV 17-05-2017 wel voorzitter van de jeugdcommissie (tot 2018), niet meer AB-lid.
3) afdelingsvoorzitter van 16-05-2018 tot 20-08-2018
4) samen de competitiecommissie vormende, geen AB-leden
5) ad interim vanaf 12-09-2019, benoemd in ALV 15-10-2020
6) tot 15-10-2020
7) ad interim AB-lid vanaf 12-03-2020, benoemd in ALV 15-10-2020

Laatste wijziging: 19-10-2020